Tichetele culturale pot fi acordate in cazul cumulului de functii? - CULTURA - Sodexo Romania

Tichetele culturale pot fi acordate in cazul cumulului de functii? – CULTURA

Da, conform. Art. 10, alin. 4 din HG 1045/2018, in situatia unui cumul de functii,  este permisa acordarea tichetelor culturale pentru  toate functiile angajatului.